З чого все починалося...

/Files/images/clip_image002.jpg

Привітно зустрічає маленьких мешканців м. Ромни дитячий дошкільний заклад, що розташований по 5пров. Маяковського, 3А. Заснований він 16 грудня 1974 року.
У 70-ті роки дитсадок «Оленка» Роменського заводу «Поліграфічних машин» був найбільшим дошкільним закладом міста.
Колектив протягом років створював базу для формування екологічної культури дошкільників, працюючи так, щоб «Оленка» стала рідною домівкою для дитини. Адже тут малюка чекають і люблять таким, яким він є, до кожного знаходять індивідуальний підхід.
Колектив дошкільного навчального закладу «Оленка» головним напрямком роботи обрав залучення дітей до фізичної культури й здорового способу життя. У систему оздоровчих заходів входили: особливе харчування, фітотерапія, заняття фізкультурою і спортом.
У 1995 році дошкільний заклад «Оленка» перейшов до міського відділу освіти. Керівником ясла-садка призначили відмінника освіти України Зінаїду Іванівну Бардак. Керуючись кредом «Без минулого нема сьогодення й майбутнього», вона продовжила справу своїх попередників. У 1996 році була відкрита група для частохворіючих дітей, розпочав роботу фізіотерапевтичний та інгаляційний кабінет, відкрито фітобар. З 2018 року керівником закладу призначено Ніколюк Ірину Володимрівну.
На сьогодні в дитсадку функціонує 12 груп, кожна має окремий вхід. Є методичний кабінет, кабінети психолога та медичного працівника, музичний зал. Вивільнені приміщення використані раціонально – обладнані кімнати:
  • охорони життя і здоров’я дітей;
  • еко-студія;
  • кімната казок;
  • спортивний зал.
Працівники дитячого садка докладають максимум зусиль, щоб дітям було затишно й цікаво в ньому. На даний час ДНЗ № 3 «Оленка» відвідують 280 дітей.
Дитячий садок – це місце, у якому перебуває дитина в найважливіший період свого розвитку, тому колектив створює психологічно комфортну атмосферу для кожної дитини, дбає про її повноцінний розвиток. Особистісно зорієнтована модель навчально-виховного процесу є запорукою успіху роботи педагогів закладу.