Наш дитячий садок

Заклад дошкільної освіти діє згідно з основними положеннями Конституції України, Законами України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про внесення змін до законодавчих актів з питань загальної середньої та дошкільної освіти щодо організації навчально-виховного процесу», «Про охорону дитинства», Конвенцією «Про права дитини», законами «Про пожежну безпеку», «Про охорону праці», «Про забезпечення санітарно-епідеміологічних норм», Положенням про дошкільний навчальний заклад, а також відповідно до Базового компоненту дошкільної освіти,  Програми розвитку дитини  дошкільного віку «Я у Світі»  (нова редакція),  Правил внутрішнього розпорядку, Посадових інструкцій та Статуту.

Зміст освітнього процесу в закладі визначається Базовим компонентом дошкільної освіти та Програмою розвитку дитини дошкільного віку «Я у Світі» (нова редакція). Пріоритетним напрямком роботи дошкільного закладу є пізнавальний розвиток дітей.  Вихователями  використовуються традиційні методики та інноваційні технології: «Психолого-педагогічне проєктування» (за Т. Піроженко) (Л. Ждан), «Формування логіко-математичної компетентності дошкільників через використання логічних блоків Дьєнеша» (Т. Левченко), «Сторітелінг» (Н.Дорошенко), «Застосування коректурних таблиць за авторською технологією Н.В. Гавриш» (Л. Демченко, А. Потій), «Методика дитячого експериментування в природі», автор Лисенко (Л. Бардак), «Юний еколог», педагогічні інновації С.М. Ніколаєва (О. Швидко),  «Технологія музичнолго виховання за системою К. Орфа» (С. Бебик), театр фізичного виховання М. Єфіменко (В. Кір’ян), «Використання технології інтелектуально творчого розвитку «Казкові лабіринти гри»  В. Воскобовича у пізнавальному розвитку дошкільників» ( І. Костенко ), Педагогіка М. Монтессорі «Будинок вільної дитини» (Л. Жук, О. Салівон, М. Диба, О. Середа), «STREAM-освіта» (І. Гордієнко, О. Філіндаш), «Розвиток творчих здібностей дітей дошкільного віку» за Шульгою (О. Довгопола).

Це дає можливість забезпечити особистісно-орієнтований підхід до організації життєдіяльності дітей, їх ранню розвиненість, креативність, самостійність, незалежність, самодостатність.